Rüyada Çeşme görmek

Rüyada çeşme görmek, en büyük mutluluktur.

Bütün aile için feraha kavuşmaktır. Çeşmeden berrak su doldurduğunu görmek, zenginliğe erişeceğine, bulanık su doldurduğunu görmek yoksulluğa işarettir.

Çeşmenin kendisine doğru fışkırdığını görmek, varlığa, üne kavuşacağına, devlet ve ikbal ve istifadeye işarettir.

Çeşme suyu temiz ve berrak ise, bolluğa, hasta ise şifaya, bulanık veya çamurluysa; evvelkilerin aksine alamettir.

Çeşme kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.

Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.

Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.

Rüyanızda ana nesne olarak Çeşme görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.