Rüyada Fağfur görmek

Rüyada fağfurdan yapılmış bir eşya görmek, antika eşya meraklısı olduğunuza işaret sayılır ki, şimdiden bu gibi eşyayı toplayıp biriktirdiğiniz takdirde ileride bundan çok kâr sağlayacağınıza delil sayılır.

Rüyada fağfur görmek, sizden yârdim istemeye gelecek birisi ile ilgileneceğinize, çok güzel sesli bir kimse ile evlilik yapacağınıza veya onunla arkadaşlık kuracağınıza işarettir.

Fağfur kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.

Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.

Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.

Rüyanızda ana nesne olarak Fağfur görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.