Rüyada Fırça görmek

Rüyada bir şey fırçalamak, içini döküp rahatlamaya; fırça yapmak ise sıkıntılara çare aramaya yorulur.

Rüyada herhangi bir fırça görmek, ileride çok yüksek mertebelere nail olacağınıza işaret sayılır.

Fırça ile bir yeri boyadığınızı görmek, sıkıntıdan kurtulmanın çarelerini nihayet bulacağınıza, fırça ile resim yaptığınızı görmek, kıymetli vakitlerinizi faydasız işlerle geçirmekte olduğunuza delildir.

Fırça kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.

Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.

Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.

Rüyanızda ana nesne olarak Fırça görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.