Rüyada Kız çocuğu görmek

Güzel bir kız çocuğu mutlu, düzenli bir aile yaşamına yorumlanır.

Rüyada kız çocuğu görmek bolluğa, şerefe, zorluktan sonra kolaylığa, büyüyen ve artan şeylere işarettir.

Rüyada henüz meme emen kız çocuğu görmek, övülmeye değer ve kendisinden iyilik Ümit edilen. Hayırlı bir şeye yorumlanır.

Hanımı hamile olan bir kimse rüyada bir erkek çocuğu olduğunu görse, o kadın bir kız çocuk, bir kız çocuğu olduğunu görse, erkek bir çocuk doğurur. Bir kimsenin rüyada bir kız çocuğunu arkasına alıp götürmesi oğlan çocuğunu götürmesinden hayırlıdır

Bir kimse rüyada bir yere bırakılmış kız çocuğunu kaldırsa veya yüklenip götürse ya da kendisinin bir kız çocuğu doğsa ve rüyayı gören de hapis veya mahsur bulunsa yahut düşmanlıktan dolayı hukukuna tecavüz edilmiş ya da borçlu veya fakir ise, bütün bunlardan kurtulur. Yahut küçük bir çocukla müjdelenerek üzüntüsü gider. Bunlardan hiç biri onda yoksa üzüntü ve kedere işarettir.

Hasta olan bir kadın yahut bir adam, kız çocuğu doğurduğunu görse, onların hastalıktan kurtulacaklarına işarettir.

Bir kadın rüyada küçük bir çocuk olduğunu görse, meslek öğrenmesine dünyanın kendisine meyil etmesine ve vefatına kadar çocuk doğurmayacağına işarettir.

Küçük kız çocuğu, onu gören kimse için, dünyalığa yorulur. Bakire kız çocuğu, sanata ve ona sahip olan kimse için de dünyanın kendisine yönelmesine işarettir. .

Bir kimsenin rüyada bir kız çocuğunu arkasına alıp götürmesi oğlan çocuğunu götürmesinden hayırlıdır.

Rüyada çocuk olduğunu ve beşikte bağlı bulunduğunu gören kimse, hapsedilir veya hastalanır.