Rüyada Tramvay görmek

Rüyada tramvay, pekiyi bir rüya olarak yorumlanmaz, kaba bir kişi ile ağır bir tartışmaya işarettir.

Rüyada tramvay görmek, bugünlerde hiç ummadığınız bir anda eski bir dostunuzla karşılaşacağınıza yorulur.

Geçmişte kalan kısmettir. Yolunda giden tramvay başarıya işaret eder.

Tramvaya binmek, bir seyahate çıkacağınıza veya bir misafirliğe gideceğinize, tramvay giderken yere atlamak, küçük bir zararla karşılaşacağınıza işarettir.

Tramvay kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.

Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.

Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.

Rüyanızda ana nesne olarak Tramvay görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.