Rüya Tabirleri Gizlilik Sözleşmesi

Ruyatabirleri.com.tr içerisinde rüya tabirleri altında ki kullanıcı yorumları dahil tüm sayfalarda ahlaksız, saldırgan içerikler içeren yazılar, toplum ya da şahısları tahrik edici, kırıcı yorumlar kural dışıdır ve bu durum tespit edildiği taktirde hesabınız uyarı yapılmadan kapatılabilir ve bilgileriniz “karaliste”ye alınarak siteye tekrar üye olmanız engellenebilir.

Ruyatabirleri.com.tr sitesinde yer alan şahsi bilgileriniz güvence altındadır ancak Ruyatabirleri.com.tr bilgisi dışında yasadışı yollarla elde edilen bilgilerden portalımız sorumlu değildir, ayrıca gereği halinde tüm iletişim bilgileri yasal kurumlarla paylaşılabilir.

Ruyatabirleri.com.tr kullanıcıları siteyi ziyareti halinde tüm bunları kabul etmiş sayılır.

Ruyatabirleri.com.tr, kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi üyelik işlemi sırasında (isim, yaş, e-posta vb…) sizlerden talep etmektedir.

Ruyatabirleri.com.tr’de toplanan bu veriler; kampanya çalışmaları, profilinize yönelik özel promosyon faaliyetlerinin yapılabilmesi için sadece Ruyatabirleri.com.tr bünyesinde kullanılmaktadır.

Kişisel bilgileriniz haricinde sitede yapmış olduğunuz işlemlere ait istatistiksel veriler Ruyatabirleri.com.tr tarafından analiz edilmekte ve saklanmaktadır.

Ziyatetci ve üye bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Bizlere her zaman rüya tabirleri iletişim formundan ulaşabilirisiniz.