Rüya Tabirleri Kullanım Şartları

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların veya kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Ruyatabirleri.com.tr SİTE SAHİBİ sorumlu değildir. SİTE SAHİBİ, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

SİTE SAHİBİ işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

SİTE SAHİBİNİN, kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe Ruyatabirleri.com.tr’nin kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

SİTE SAHİBİ, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi SİTE SAHİBİNİN kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. SİTE SAHİBİ, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

SİTE SAHİBİ bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, “rüya tabirleri” markası ve diğer markalar, www.ruyatabirleri.com.tr alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve bunlar yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. SİTE SAHİBİNİN burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Ruyatabirleri.com.tr içerikleri genel kültür çerçevesinde günümüze kadar yapılmış rüya tabirlerinin rüya yorumcularımız tarafından tekrar yorumlanması şeklinde özgün olarak oluşturulmaktadır.

Site içeriğinde yer alan bilgiler genel kitleye hitap etmektedir, bilgiler ışığında yapılacak yönlendirmelerden tamamiyle site ziyaretçisi sorumludur.

Rüya konusu ya da rüyaların yorumlanması toplumlar ve dinler arasında farklılık göstermektedir. Rüya tabirlerinin dini bilgiler içermesi, ruyatabirleri.com.tr deki rüya yorumlarının islami rüya tabirlerinden de beslenmesinden kaynaklanmaktadır. Ruyatabirleri.com.tr’de oluşturmuş olduğumuz rüya tabirleri sözlüğü tamamen diyanet rüya tabirlerinin bire bir aynısı olmamakla birlikte onunla çelişmez. Ruyatabirleri.com.tr mümkün olduğunca tarafsız olarak rüya konusunu işler.

Site içeriğinde yer aldığını düşündüğünüz ve telif hakkı olduğunu iddia ettiğiniz tüm makalelerimiz ve sitede yer alan resimlerimiz için bize uyarı maili gönderebilirsiniz. Uyarı maili alındıktan sonra 10 iş günü içerisinde gerekli araştırmalar yapılarak söz konusu makale veya resim sitemizden kaldırılacaktır.

SİTE SAHİBİ, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.