Rüyada Amiral Görmek

Rüyasında mesleği asker olan bir kimsenin Amiral veya General olduğunu görmesi, büyük bir mutluluğa erişeceğine; herhangi bir kimsenin bu rüyayı görmesi, dostlarından yakınlık görmeyeceğine, iş bozukluğuna, ihanete uğrayacağına işaret sayılır.
Saygı ve vakara delalet eder.
Rüyada amiral görmek, deniz yolculuğuna çıkacağına işarettir. Üzerinde bir amiral elbisesi olduğunu görmek, uzun bir yolculuğa çıkacağınıza delalet eder.
Rüyasında bir savaş gemisinde olduğunu ve bir amiralle konuştuğunu görmek, deniz aşırı bir yerde bulunan bir akrabasından haber alacağına işarettir.
Kendisinin bir deniz eri olduğunu ve bir amiralin emrine verildiğini görmek, bir devlet büyüğünden fayda göreceğine veya hükümetten beklediği bir is hakkında bir haber alacağına delildir.
Rüya sahibi kadın ise bir erkek çocuğu olacağına veya deniz asin bir yerden bir haber alacağına delalet eder.
Rüyada amiral görmek, gören kişiye arkadaşları ve yakınları tarafından entrika çevrildiğine, amiral ile konuşmak, dost sanarak sırrınızı söylediğiniz kişinin sırrınızı yayacağına ve bundan üzüleceğinize, amirali hasta yatarken görmek, işlediğiniz bir suç yüzünden ceza göreceğinize işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir