Rüyada Asker Görmek

Uykuda üniformalı asker görmek; genç bir erkek için, kendisini dünya çapında şöhret sahibi yapacak bir fırsata, otuzunu geçmiş ise, ufak tefek bir takım sıkıntılara maruz kalacağına; bekâr bir genç kız için bir subayla evleneceğine, evli bir kadın için, aile hayatında birtakım üzüntü, kaygı ve tasaya delildir.
Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir.
Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmelisiniz, aksi takdirde büyük hatalar yapabilirsiniz.
Karar vermeden önce çok iyi düşünmeniz gerekiyor. Aksi takdirde büyük hatalar yapabilirsiniz.
Asker güç, güven, başarı, inanılacak dost anlamına gelir. Bir geçit resmi gören kişi de toplumda istediği duruma gelir.
Asker görmek kudretle yorumlanır. Rüyada bir generalle konuştuğunuzu görmek, islerinizde hiçbir zaman zorlukla karşılaşmayacağınıza delalet eder.
Bir er olarak bir askeri büroda çalıştığınızı görmek, hükümet dairelerinde olan islerinizi kolaylıkla neticelendireceğinize.
Bir askeri birlik içinde eğitim yaptığınızı veya takim halinde bir caddeden geçtiğinizi görmek, çalıştığınız yerde sevildiğinize ve her zaman için hizmetinizden faydalanılıp takdirle anılacağınıza işarettir.
Bir başka rivayete göre de: Rüyada bir asker, peygamber, devlet adamı ya da bir âlim ile görülüyorsa, mu’minler hakkında yardıma işaret eder.
Bir kimse rüyada bir şehre veya bir sokağa ya da bir mahalleye asker geldiğini görse, o yerlere yağmur yağar.
Bazı tabirciler, asker görmeyi, mu’minler için kurtuluş ve zalimlerden intikam alma olacakta yorumlamaktadırlar
Bir konuda karar vermeden önce çok iyi düşünmelisiniz, aksi takdirde büyük hatalar yapabilirsiniz.
Rüyada asker görmek evinizin güvenli olduğuna, asker olduğunuzu görmek, başarı ve zenginlik için bütün gücünüzle çalışmanız gerektiğine, büyük bir komutanın emrinde savaşa katılmak, çok mutlu olduğunuza, asker evinde olmak, hastalanılacağına, kışla içerisinde asker görmek, eski bir dosttan yardım alınacağına,
Askeri hasta görmek, birisine yardım etmek istediğiniz halde, kötü niyetli biri tarafından engellendiğinize, silahsız asker görmek, tanıdığınız bir kadının kötülüğüne maruz kalacağınıza işarettir.

Bir Cevap Yazın