Rüyada Bacak Görmek

Rüyada görülen bacaklar, insanın ömrünü ve geçimini temsil ederler.
Güzel ve şekilli bacaklar, mutluluğun ve iyi arkadaşlar edineceğinizin habercisidir. Hastalıklı veya özürlü bacaklar, fakirliğe ve hayal kırıklığına işaret eder.
Rüyada baldırının demirden olduğunu gören kimsenin, ömrü uzun olur. Bacaklarının camdan olduğunu gören kimsenin eceli yaklaşır, Rüyada bacaklarının birini çekip, diğerini uzattığım ve bacaklarını birbirine dolaştırdığım gören kimsenin, eceli yaklaşır veya korkunç bir işe düşer. Ya da o şahıs yalancı olur.
Rüyada bacağının eğri olduğunu görmek, rüya sahibinin zina etmesine işaret eder.
Rüyada bacaklarının çok kıllı olduklarım gören kimse, çokça borçlanır. Ve hapishanede ölür.
Bir kimse, bir kadının bacağım görse, sonra onu tanısa, o şahıs gördüğü kadınla veya başka bir kadınla evlenir.
Rüyada bacağının açıldığım gören kadın, mütedeyyine, bulunduğu durumdan daha âlâsına ve elinde bulunan şeyden daha hayırlısına kavuşur.
Bacak insanın mal ve geçimidir. Bundan dolayı bacağının demirden olduğunu gören kimse uzun ömürlü ve zengin olur.
Bacaklarının ağaçtan olduğunu gören kimse, geçimi hususunda zayıf ve tembel olur.
Rüyada bacağında noksanlık gören şahsın, güvendiği malında meydana gelecek noksanlığa yorumlanır. Bazen da bu noksanlık o şahsın ömründe olur.
Bir şahsın rüyada bacaklarının güzel ve etli olduğunu görmesi, o şahsın hediye olarak birisine göndereceği veya bir başkasının kendisine göndereceği şeyin iyiliğine işaret eder.
Rüyada tek ayağı üzerinde yürüdüğünü gören kimsenin, malının yarısı gider. İki bacağının da kırıldığını giren kimsenin bütün malı gider.
Bir şahsın rüyada bacaklarının güzel ve etli olduğunu görmesi, o şahsın hediye olarak birisine göndereceği veya bir başkasının kendisine göndereceği şeyin iyiliğine yorumlanır.
Bir başka tabirciye göre de: Rüyada bacak görmek hayırlı değildir. Hayatınızda istediğiniz ve olmasını arzu ettiğiniz şeylere asla kavuşamayacağınıza, zayıf ve kuru bacaklı bir kimse görmek, çok zayıf ve kudretsiz bir duruma düşeceğinize de yorumlanır.

Bir Cevap Yazın