Rüyada Badana Görmek

Rüyada evine badana yaptırmak, rüya sahibinin imanının sağlam olmasına, dolayısıyla Allah’a yaklaşmasına, badanayı bizzat yapmak ise, rüya sahibinin işlerinin doğru gitmesine ve hayatta emin adımlarla ilerlemesine işarettir.
Evin iç duvarlarını badanalamak kalp temizliğine, aile huzuruna, şeref ve yüceliğe, Cephe duvarını badanalamak yüz güldürecek başarıya, dış duvarların tamamını badanalamak şöhret ve iyilikle anılmaya delalet eder.
Badana yapıyor görmek sorunların aşılması ve rahat bir hayat anlamına gelir. Rüyada badanacı görmek ise oturulan evin satılması anlamına gelir.
Badana görmek aydınlık günlere yorumlanır. Rüyasında evini badana yaptığını veya yaptırdığını görmek sıkıntıdan kurtulacağına; eğer memursa daha büyük bir mevkie geçeceğine; tüccarsa kârının artacağına; halktan biri ise hükümetten iyi bir idareye kavuşacağına, delalet eder.
Odasına renkli bir badana yaptırdığını görmek sevinecek bir haber alacağına; badana yaparken kireçlerin odasının her tarafına yayıldığını görmek, ummadığı bir yerden büyük bir haber alacağına işarettir.
Rüyada evinizin badana yapıldığını görmek, yeni kıyafetler alınacağına, badanayı kendinizin yaptığını görmek, işlerinizin iyi gideceğine, hayatta emin adımlarla ilerleyeceğinize işarettir.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.