Rüyada Banyo yapmak Görmek

Rüyada banyo yaptığını gören kimse hasta ise, hastalıktan kurtulur.
Rüyada deniz banyosu yaptığını gören kimsenin uzun bir süre hastalanmayacağına işarettir.
Rüyayı gören hamile bir kadın ise çocuğunu düşürme tehlikesiyle karşı karşıya demektir.
Rüya sahibi genç ise, karşılıksız bir aşk yaşayacak sevgisinin karşılığını göremeyecek ve mutsuz olacak demektir.
Rüyada görülen banyo, kötü görülen bir eve işaret eder.
Rüyada banyoya giren kimse sıcak su ile yıkandığını görse, bir kadın tarafından üzüntü ve kedere erişir yahut hasta olur.
Bazı tabirciler, banyoda sıcak su ile yıkanmak iyidir. Banyo girdiğini gören kimse üzüntülü ise üzüntüsünden kurtulur.
Banyoda oturacak bir yer edindiğini gören kimse bir kadınla günah isler ve kötü isimle anılır. Rüyada bir banyo yaptığını gören kimse kötü ve çirkin fiillere veya zinaya yaklaşır ve bu yaptıkları şeyler her tarata yayılır.
Eğer banyo soğuk ise akrabaları o kimseyle konuşma ve gidip gelmezler ve kendisi de onlardan faydalanamaz. Banyo, soğuk olursa rüya sahibinin fakir ve kazancı az olduğuna, Murat ve arzu ettiği şeyin eline geçmemesine işaret eder.
Bir yerde meçhul bir banyo bulunduğunu görmek, orada bulunan ve insanların kendisiyle düşüp kaktıkları bir kadına işaret eder.
Bazen banyo husumetçi kimselerin evlerine işaret eder. Kötü kimselerden birisi kendisini banyoda yahut başka birisini banyoda görse, bununla beraber banyoda kötü bir şey de görmüşse o kimsenin amelinin kendisini cehenneme götüreceğine işaret eder.

Tabiatına uygun olmayan su ile yıkanması üzüntü ve kedere, sıkıntı ve hastalığının artmasına işaret eder. Sağlam ve sıhhatli olan bir kimse banyoda yıkanıp temizlenirse, Kendisini hidayete götürecek bir ilme nail olur. Yahut borcunu öder.
Bir kimse ölmüş birisini banyoda görse, eğer onun üzerinde eski elbise olsa ve avret yerine açık bulunsa o ölünün üzerinde borç olduğuna işaret eder.
Güzel kumaşlardan elbise giymiş yahut güzel koku sürünmüş olduğu halde ölünün banyodan çıktığını görmek, Allahü Tealenin o kimseyi affetmesine işaret eder.
Erkeklerle kadınları banyoda karışık olarak yıkandıklarım görmek, adetlerin bozulmasına bidat ve şüpheli şeylerin meydana gelmesine işaret eder.
Rüyada banyo suyunun kan olduğunu ve halkın bu kani vücutlarına döktüğünü gören kimse, oruçlu olduğu günü yer yahut şüpheli günlerde oruç tutar.
Kaplıca havuzları banyoya girenin yakin ve akrabalarıdır. Bazen de, banyo bekâr için hanıma, banyo havuzları esinin ailesi ve malına işaret eder.
Banyoyu kendisine barınak edinen kimsenin, günah islemekte ısrar eden birisi olduğuna işaret eder.
Banyoya girip yıkandıktan sonra çıktığını gören kimse, hanımının üzüntüsünden veyahut borcundan kurtulur.
Karanlık banyo hapistir. Rüya sahibi genç ise, platonik bir aşk yaşayacağı anlamında gelir. Sevgisinin karşılığını göremeyecek ve mutsuz olacak.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.