Rüyada Bebek Görmek

Bebek haberdir. Eğer bebek güzelse iyi bir haberdir. Çirkin, cılız, sıska bir bebek kötü haber veya dedikodudur.

Rüyada yeni doğmuş bebek görmek, sıkıntılı bir dönem geçirileceği ama bu sıkıntılı günlerin sonunda iyi günlerin geleceğine işarettir.

Rüyada erkek çocuk görmek müjdeye delalet eder.

Rüyada küçük bir oğlan çocuğunu sırtına yüklendiğini gören kimse, üzüntüye düşer veya hastalanır.

Rüyada kız çocuğu görmek, bolluğa, şerefe, zorluktan sonra kolaylığa delâlet eder.
Rüyada henüz meme emen kız çocuğu görmek, övülmeye şayan ve kendisinden iyilik ümide edilen hayırlı bir şeye delâlet eder.

Küçük kız çocuğu, onu gören kimse için, dünyalığa delâlet eder.

Uyuyan bir bebek aşkta muvaffak olacağınıza ve bir yatırımdan iyi para kazanacağınıza işarettir.
Eğer bebek güzelse iyi bir haberdir. Çirkin, cılız, sıska bir bebek kötü haber veya dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek yakın zaman sonra para geleceğine işarettir. Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir.

Bir kimse rüyada bir yere bırakılmış kız çocuğunu kaldırsa veya yüklenip götürse ya da kendisinin bir kız çocuğu doğsa ve rüyayı gören de hapis bulunsa veya düşmanlıktan dolayı hukukuna tecavüz edilmiş ya da borçlu veya fakir ise, bütün bunlardan kurtulur.

Yahut da küçük bir çocukla müjdelenerek üzüntüsü gider. Bunlardan hiçbiri onda yoksa üzüntü ve kedere delâlet eder.

Oyuncak bebek, güzel bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, sonradan pişman olacağı bir iş yapacağına yorumlanır.

Rüyada çocuk olduğunu ve beşikte bağlı bulunduğunu gören kimse, hapsedilir veya hastalanır. Eğer beşik içinde bağlı olmayıp kendi haline bırakılmış ve malı da varsa, delirir. Veya herhangi bir sebeple malı kendisinden menedilir. Eğer fakirse, çok yaşar.

Bir kimsenin Rüyada küçük bebek görmesi, sevince ve sürura işarettir.

Çünkü çocuklar hanelerin s evine kaynağıdır. Yine bir bebeği sevip okşadığını görmek, sevinçli bir habere işarettir.

Bir kadın rüyada çocuk olduğunu görse, dünyanın kendisine meyletmesine, fakat ebediyen çocuk doğurmayacağına delâlet eder.

İş siz güçsüz birinin rüyada bir bebeğin beşiğini salladığını görmesi, yakında işe gireceğine ve sevineceğine delâlet eder.

Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir. Rüyada yeni doğmuş bebek görmek, sıkıntılı bir dönem geçirileceği ama bu sıkıntılı günlerin sonunda iyi günlerin geleceğine işarettir.

Oyuncak bebek, güzel bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, sonradan pişman olacağı bir iş yapacağına yorumlanır.

Bir Cevap Yazın