Rüyada Büyü Görmek

Çevrenizde sizi kıskananların olduğuna ve bunlardan size zarar geleceğine işarettir. Çok dikkatli olmak gereklidir
Rüyada büyü yapan bir kimse görmek, yanlış bir davranışınız yüzünden hem paranızı, hem sıhhatinizi kaybedeceğinize yorumlanır.
Size büyü yapıldığını görmek, dini vazifelerinizi ihmal ettiğinizden devamlı surette huzursuzluk içinde kıvrandığınıza delildir.
Bazı rüya tabircilerine göre, rüyada büyücü görmek: Bugünler içinde birbirini kovalayan önemli olaylarla karşılaşarak, kendinizi çok bedbaht ve çok yalnız hissedeceğinize ve fakat bir müddet sonra bütün bu kötü hallerin ortadan kalkacağına işaret sayılır. Rüyayı gören kişinin içinden yıkanmak gelmiyorsa büyü rüyası uyarı olarak alınmalıdır. Rüyada büyü görmek, yolsuzluğa işarettir.
Kendini birisine beğendirmek maksadı ile büyü yaptırdığını gören, bir yolsuzluktan dolayı hükümet tarafından cezalandırılır.
Kendisinin büyücü olduğunu ve başkalarına büyü yaptığını gören, başka birisinin yolsuzluğundan dolayı onu gerekli makamlara ihbar eder ve tutuklattırır. Büyü dinimizce de kötü bir olay kabul edildiği için, rüyada görülen büyü hiçbir zaman hayra yorumlanamaz. ibn-i Kesir diyor ki: Büyü görmek iyi değildir. Rüyada büyü yaptırmak için bir kişiye başvurduğunu görmek islerinin bozulacağına işarettir.

Bir Cevap Yazın