Rüyada Cadde Görmek

Rüyada cadde görmek hatalı bir iş yapacağına işarettir.

Rüyada büyük bir caddede kolaylıkla ve neşe içinde yürüdüğünüzü görmek, hayatta önünüze çıkabilecek her engeli yenmeye muvaffak olarak yoksulluktan kurtulacağınıza işaret eder.

Caddede kolay yürümek sözü edilen şeyleri kolaylıkla elde etmeye, caddede yürürken bir engelle karşılaştığınızı görmek, iş hayatınızda güçlüklerle savaşacağınıza ve aşk hayatınızın da size üzücü sürprizler hazırladığına yorumlanır.

İki tarafı ağaçlıklı bir caddede yürüdüğünüzü görmek, büyüklerinizden yardım görerek işlerinizi yoluna koymak imkânını elde edeceğinize, bir caddede bir dostunuzla karşılaştığınızı görmek, bekârsanız hayırlı bir kısmetiniz çıkacağına, evli iseniz, bir çocuğunuz olacağına işaret eder.

Caddeye ağaç dikmek, insanlara faydası dokunacak bir çocuk sahibi olmaya, bakımlı ve düzgün bir cadde görmek, bir caddede yürürken birdenbire karşınıza bir taşıt aracının çıktığını ve ezilmek tehlikesine maruz kaldığınızı’ görmek, sevgilinizle aranızın açılacağına yahut âmirlerinizle çekişerek işinizi kaybetmek tehlikesiyle karşı karşıya geleceğinize işarettir.

Memleket hallerinin iyiye gitmesine işarettir. Tamir olunan cadde işlerin düzelmesine, bozuk cadde ise işlerin ters gitmesine yorulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir