Rüyada Cam Görmek

Rüyada cam veya camdan yapılmış eşyalar görmek, çok kârlı işlere girişeceğinize ve bahtınız açılarak nişanlanıp evleneceğinize işaret eder.

Rüyada kırık bir cam görmek ufak tefek sıkıntılara, camı kendisinin kırması ise hayatında bir dönüm noktasına geldiğine işarettir.

Cam sildiğinizi görmek, aile çevrenizde neşe ve sevincin artacağına, bir cam kırdığınızı görmek, acı bir haber alarak gönlünüzün kederle dolacağına yorumlanır.

Cam parçasından bakmak, büyük hayal kırıklığına ve iş hayatında başarısızlığa işarettir.

Cam taktırdığınızı görmek, kazançlı ve mesut günlerinizin birbirini kovalayacağına, cama bakıp tarandığınızı görmek, sırlarınızın dostlarınız tarafından keşfedileceğine ve bu yüzden hayli sıkıntılı anlar yaşayacağınıza yorumlanır.

Rüyada cam gören kimsenin gizli ve kapalı bir şeyi varsa bu şey ortaya çıkar. Fakat yeşil, kırmızı, san ve sedeften ve bunlara benzer şeylerden yapılmış camlar, mal, evlat ve hanımdan olan şüphelere, riya ve nifaka işarettir.

Cam satıcılığı yaptığınızı görmek: iş hayatınızda ilerlemek istiyorsanız, tezgâhınızın ve kasanızın başından ayrılmamanız ve işinize tam manisiyle sarılmanız gerektiğine veya eşinizi
Başkasına kaptırmak istemiyorsanız topluluklardan uzak kalmanızın isabetli olacağına işaret sayılır.

Rüyada görülen camın azı ve çoğu, geçici bir üzüntüdür. Bir kimsenin, rüyada cam bir kap veya mahfaza içinde görmesi, üzüntüsünün kendisine kolay gelmesine işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir