Rüyada Canavar Görmek

Rüyada bir canavar görmek, çok sevinçli bir olayla karşılaşacağınıza veya hayırlı bir haber alacağınıza işaret eder.
Bir canavar öldürdüğünüzü görmek, miras yoluyla elinize para ve mal geçeceğine, bir canavarın saldırısına uğradığınızı görmek, servetinizin önemli bir kısmını kaybederek bir hayli bocalayacağınıza delildir.
Kurt iyi haber ve gelişmelere işarettir. Yeni olay ve haberlere, duygularınızla yaklaştığınıza yorumlanır.
Olaylar karşısında duygusal davranmamalı içgüdülerinizle hareket etmemelisiniz daha mantıklı olmalısınız demektir
Rüyada canavar, iyi niyetli ve türlü olanakları olan bir yabancı olarak yorumlanır. Ama korku veren, kâbus şeklinde bir rüya ise yaşamla ilgili kuruntu ve korkudur.
Rüyada canavar görmek zorlukla yorumlanır. Rüyasında bir canavarın pençesinde olduğunu görmek, düşmanlarının çok olduğuna ve kendisini her yönüyle sıkıştırdıklarına işarettir. Bir canavarın kendisini kovaladığını fakat ona yetişemediğini ve kaçıp kurtulduğunu gören düşman şerrinden kurtulur.
Bir canavarla arkadaş olduğunu ve kendisine bir zararı dokunmadığını görmek zor bir isinin kolaylıkla başarılacağına delildir.
Abdulgani Nablusiye göre; rüyada canavar görmek, hayırlı değildir. Rüyanızda bir canavarın üzerinize saldırarak sizi parçaladığını görmeniz, çok kuvvetli düşmanlarınız olduğuna ve her fırsatta sizden kurtulmak için diş bilediklerine delalet eder.

Bir Cevap Yazın