Rüyada Çanta Görmek

Rüyada çanta yolculuğa yorumlanır. Keten kumaştan çanta; birçok kimseleri kurtaracağınız anlamına gelir.
Yırtık bir çanta görmek ise bir işe düşünmeden para yatıracağınızı simgeler.
Para çantası geçim ve dirliğe, boş para çantası üzüntüden kurtulmaya, valiz türü çanta yolculuğa, bir yere gönderilecek elçiye ve rızka delalet eder.
Rüyada bir çanta torba veya poşet görmek işlerinizde başarıya işarettir.
Rüyada bir çanta veya torba görmek işlerinizde başarılı olacağınızı haber verir.
Açık çanta ise, elde etmek istediğiniz para için çok uğraş emek sarf etmeniz gerekeceğini ve yakın zamanda başarılı olacağının işaretidir.
Kazanmak istediğiniz para için çok çalışmanız gerekecek, fakat yakında sorunların üstesinden gelecek, başarıyı elde edeceksiniz. İşlerin engelden sonra düzeleceği anlamına gelir.

Deri bir çanta görmek, ev içindeki dargınlıkların tatlı bir şekilde sona ereceğine, kumaştan yapılmış bir çanta görmek bazı dedikodular duyup üzüleceğinize, işarettir.
Çantasına para koyduğunu görmek, banka hesabinin çoğalacağına; çantasını kaybettiğini görmek, banka hesabında parasının azaldığına işaret eder.
Çantasını kaybettiğini ama bir kaç gün sonra bulduğunu ve sevindiğini görmek satışa çıkardığı bir malından yüklü bir para alacağına yorumlanır.
Elindeki meşin çantasının birden bire bez çanta haline geldiğini görmek, dostları tarafından zarara uğrayacağına; aslında bez olduğu halde elinde birden bire deri çanta görmek, bu rüyanın aksiyle yorumlanır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir