Rüyada Çardak Görmek

Çardak görmek, yuvanıza mutluluk, yakınlarınıza saadetler geleceğine yorumlanır.
Bir kimse rüyada çardakta oturursa, büyük makama sahip olur. Çardak özellikle asma çardağı olursa hizmette kusur etmeyen, zengin ve güzel kadınla tabir edilir.
Çardak bekâr için evlenmeye, evli için çocuğa, yoksul için zenginliğe, bir şeyden korkan için bundan kurtulmaya delalet eder.
Kişinin güvende olacağına ve korunacağına işaret eder. Çardağın çökmesi ve yıkılması iyi sayılmaz.
Çardak görmek yeni bir yuva ile yorumlanır.
Rüyasında bir çardakta oturduğunu görmek, kafasında bazı planlar yaparak ev sahibi olması veya bir is kurarak para kazanması için yapması gerekli bir şeyi düşündüğüne; kendisinin bir yeni çardak kurmaya çalıştığını görmek, ev sahibi olacağına; çardakta kahve, çay gibi bir şey içtiğini ve istirahat ettiğini görmek, yakında arzularına kavuşacağına işarettir.
Bir başka rivayete göre de: Rüyada, çardak görmek korkudan emin olmaya işarettir.
Eğer çardağı uzaktan görse, yükseklik, sevinç ve ululuğa işarettir.
Gördüğü çardak çamur ve topraktan yapılmışsa, sevinç içinde yükseklik ve dindir.
Eğer hanimim, evi üzerine yaptığı çardaktan memnun kaldığını görse, bu durumda o çardak rüya sahibinin dünyalığının artmasına ve yücelmesine işarettir.
Rüyada bir çardağa çıktığını gören kimse, korkuda ise korktuğu şeyden emin olur. Hasta ise, cennete gider. Bunların hiç biri onda yoksa o kimse şeref ve sevince erer.
Bazı tabirciler, fakir olan bir kimse, yeni bir çardak çerisinde olduğunu görse, zengin olur. Eğer zenginse, malına zarar ve ziyan erişir. Fakir olan bir kimse, eski bir çardakta olduğunu görse, o kimsenin fakirliği, zengin ise serveti artar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir