Rüyada Cellat Görmek

Rüyada cellât görmek hayra yorumlanmaz.
Rüyada cellât, görmek: Hayatınız müddetince üzüntüden başka bir şey tanımayacağınıza, arzu ve emellerinizi de hiçbir zaman Gerçekleştiremeyeceğinize işarettir.
Cellât olarak bir adam astığınızı görmek, korkulu dakikalar yaşayacağınıza, belki de hayatınızın tehlikeye gireceğinize ve işarettir. Büyük bir derde düşer.
Çök sövüp sayan, küfürbaz kimseye, Onu görmek üzüntü ve kedere, cezayı gerektirecek işlere ya da hastalığa delalet eder.
Kendisine ahlaksızlığı iş edinmiş kötü kimsedir. Hastalık nedeniyle üzüntüye ve acıya ya da emellerinizin gerçekleşmeyeceğine işarettir. Aileden birisinin ya da çevrenizden bazılarının kötülük peşinde koştuğunun habercisidir
Rüyasında bir cellâdın kendisini öldürmek istediğini ve kendisinin kaçıp kurtulduğunu görmek bir isten dolayı yapılacak muhakemesinde beraat edeceğine; cellâdın bir başka adamı idama götürdüğünü görmek, bir şahadet için mahkemeye götürüleceğine işaret eder.
Cellâdın birdenbire elbise değiştirip başka bir kıyafete girdiğini görmek, hükümetteki bir isinin hayırlı bir sonuca varacağına delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir