Rüyada Dalga Görmek

Rüyada dalga görmek; sıkıntı ve şiddete delâlet eder.

Küçük ve ahenkli dalgalar sakin ve huzurlu hayata, ahenkle yürüyen dünya işlerine ve kalp huzuruna, Hırçın ve kaba dalgalar azabı gerektirecek işlere ve şiddete delalet eder.

Rüyada dalgalı deniz görmek başarının zorluklarla mücadeleler sonrasında geleceğini belirtir. Bekâr biri için bu rüya aşk hayatında sorunlar yaşanacağına işarettir.

Dalgalarla boğuşan bir insan, çok önemli bir fırsatı değerlendirerek birden yükselir anlamındadır. Dalgalı denizde yüzmek bol para kazanmak demektir.

Dalgaların kıyıya çarpması uzaklardan bir kısmet geleceğini haber verir.

Dalgalı deniz, başarının güç olacağına işaret eder. Dalgalarla boğuşan kişi, ani fırsattan yararlanarak, başa geçer.

Dalga görmek değişiklikle yorumlanır. Rüyasında bir kayık içinde olduğunu ve büyük dalgalara yakalandığını görmek, hayatta durmadan is değiştirdiğine ve hiç bir iste dikiş tutturamadığına delalet eder.

Denizde yıkanırken büyük bir dalganın üzerine gelip sizi denizin ortalarına sürüklediğini görmek, büyük bir tehlike ile karsı karşıya olduğunuza delalet eder.

Said El-Vaiz’e göre: Dalga görmek dünya azabına işarettir. Rüyasında bir dalgaya kapıldığını görmek Cenabı Hakk’ın (C. C.) rızasından hariç isler yaptığına ve günahkâr olduğuna delalet eder.

Rüyada dalgalı deniz görmek başarının biraz güç olacağını açıklar. Bekâr biri için bu tür rüyalar aşkta sorunlar olarak yorumlanır. Dalgalarla boğuşan bir insan, ani bir fırsattan yararlanarak birden yükselir. Dalgalı denizde yüzen insan bol para kazanır. Dalgaların kıyıya çarpması çok uzaklardan gelecek kısmeti haber verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir