Rüyada Fabrika Görmek

Rüyada bir fabrika görmek, kârlı ticaret işlerine girişeceğinize veya memuriyet hayatınızda bir ilerleme kaydedeceğiniz işaret eder.

Bir fabrika açtığınızı görmek, mevki ve rütbenizin artacağına veya fevkalâde bir aşk hayatı yaşayacağınıza, bir fabrikada memur veya işçi olarak çalıştığınızı görmek, bir gün gelip sizin de başlı başına bir iş sahibi olacağınıza İşarettir.

İnsanın, kendisini bir fabrikada çalışırken görmesi; “genç bir erkek için, başkalarının teşvik ve tahriki ile yapacağı işte pişman olacağını, genç bir kadın için; hediye olarak bir giyim eşyası alacağını ve pek hoşuna gideceğini, yaşlı bir insan için üzerine düştüğü bir işin iyi bir sonuca ulaşacağına işaret eder.

Rüyada fabrika toplum olarak yorumlanır. Fabrika gören kendi çabalarıyla toplumda iyi bir yere gelir anlamındadır.

Fabrikadan uzaklaştığını gören çevreden uzaklaşır. Fabrikanın iyi çalışması toplum ilişkilerinin iyi olacağını anlatır. Yeni bir fabrika daha güzel ve rahat bir gelecek olarak yorumlanır.

Bir fabrika müdürü olduğunu görmek, ev halkının sağlığı ile ilgilendiğine; fabrikanın bekçisi olduğunu görmek, aile halkının geçimi için gayret sarf ettiğine; fabrikadan çıkıp yolda yürüdüğünü görmek, evine bir konuk geleceğine delalet eder.

Fabrika bacası görmek, yeni bir ise gireceğine; rüyayı kadın görmüş ise bu rüyadan sonra iyi bir haber alacağına; yaslı bir adam görmüş ise, gurbetteki bir yolcusunun geleceğine işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir