Rüyada Firuze Görmek

Rüyada firuze görmek, bu taşı görmek uzun ömre, iyi şansa ve kişiye faydası dokunacak yardıma ve ileride zengin olamaya yorumlanır
Kadın için firuze taşı ele bezenmiş eşya hayırlı ve uzun ömürlü bir oğul evladına delalet eder. Kişiye nazar değeceğine işaret eder. Firuze görmek yardımla tabir olunur.
Rüyasında parmağına firuze taşlı bir yüzük taktiğini görmek, takan erkek ise, esinden bir yârdim göreceğine ve menfaat bulacağına; kadın ise, kocasının kendisine güzel bir hediye alacağına delalet eder.
Firuze taşı ayni zamanda sağlıkla da yorumlanır.
Birisine firuze taşlı bir mücevher, bilezik, yüzük ve benzeri bir şey hediye eden verdiği kimseyi kıskandığına; eğer böyle bir hediyeyi kendisi başka birinden almış ise kendisinin kıskanıldığına delalet eder.
Parmağında bir firuze yüzük bulunduğunu, fakat bunu kimden ve nereden aldığını bilemeyen kimseye nazar değmez. Gençler için bu mavi taşı rüyada görmek, çok hayırlıdır.
Bir genç kızın firuze taşından yapılmış bir hediyeyi, yüzük, bilezik kolye gibi kıymetli bir şeyi sevdiği bir insandan alıp taktiğini görmesi, onun yakında evlenerek mutlu bir hayat geçireceğine delildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir