Rüyada Gül Görmek

Rüyada gül görmek, çok iyi bir şekilde yorumlanır. Birisinin gül toplaması, vaktinin hoş geçeceğine, muradına ereceğine, çok hayırlı haberler alıp sevineceğine işarettir.
Gül herkese para ve saadeti müjdeler. Âşık bir kadın gül görmüşse sevdiğiyle birleşir.
Rüyada gülfidanları arasında dolaşarak gül topladığınızı görmek, gayet güzel ve sevinçli bir haberle karşılaşacağınıza işaret eder.
Güllerin renklerine göre manaları değişir.
Kırmızı gül görmek, hissi hayatınızda sizi ziyadesiyle memnun edecek fırsatlarla karşılaşacağınıza, sarı gül görmek, çabuk geçecek bir aşk hayatına başlayacağınıza, beyaz gül iş hayatınızda ilerlemeler ve önemli kârlar kaydedeceğinize, karagül hissi hayatınızda hayal kırıklıklarına uğrayarak kendinizi çok bedbaht hissedeceğinize yorumlanır.
Kaysı gülü görmek, fevkalâde parlak bir aşk hayatına başlayacağınıza ve bunun evlilikle neticelenmesi ihtimali bulunduğuna, yaban gülü görmek, gönlünüzü bir köylü kızına kaptıracağınıza işarettir.
Kurumuş, solmuş bir gül görmek, emel ve arzularınızın uzunca bir zaman tahakkuk etmeyeceğine ve hayatta kendinizi çok yalnız hissedeceğinize işaret sayılır.
Rüyada gül görmek, şerefli olan bir adama veya çocuğa yahut kayıp bir kimsenin gelmesine ya da kadına işaret eder.
Henüz açılmamış gül, hamile olan kadının çocuğunun düşmesiyle tabir edilir.
Bazı tabirciler gül, ayrılacak veya elden kaçırılacak kadın ve ticarete yahut devamlı olmayan ferahlık ve sevince ya da sonu ve vefası olmayan ahde işaret eder, dediler.
Rüyada genç bir delikanlının kendisine bir gül sunduğunu görse, o delikanlı, o kimseye bir taahhütte bulunur. Ancak sözünde durmaz.
Rüyada gülden basında birkaç olduğunu gören kimse, bir düşmanı ile evlenir. Bir kadın bu rüyayı görse, tabir yine böyledir.
Gül, güzel bir isimle yâd edilmeye de işaret eder. Gül, ferahlık ve sevince de işaret eder. Hasta olan bir kimsenin rüyada, gülün altında serilmiş veya gülden bir elbise giydiğini görmesi, o hastanın öleceğine işaret eder.
Bazı tabirciler, gül, bir misafirin veya bir mektubun gelmesine işaret eder dediler.
Gülü kesilmiş ağacında görmek, üzüntü ve kederdir. Bazı tabirciler, ağacıyla olan gül, sarp ve çetin bir millete ve güç işlere işaret eder.
Yeni açan bir gülü toplayan bir genç kız çok kısa zamanda evlenir. Bahçesinde gül ağacı gören bir erkek mesleğinde ilerler hatta en başa geçer.Aynı şekilde gören kadın ise bolluk, ün ve mutluluk olarak yorumlanır.

Bir Cevap Yazın