Rüyada Güreş Görmek

Rüyada birisiyle güreş tuttuğunuzu görmek, şayet galip gelirseniz, özel hayatınızda birçok güçlüklerle karşılaşacağınıza, mağlubiyetiniz halinde, hayatınızın gün geçtikçe istikrar bulacağına ve başarılarınızın artacağına işaret sayılır.
Bir güreş müsabakasında bütün rakiplerinizi yenerek şampiyon çıktığınızı görmek, emsaliniz arasında itibarınızın ve süksenizin artacağına veya yüksek sosyeteye mensup bir eşle hayatınızı birleştireceğinize delildir.

Güreş sporu münakaşaya, İnsanın kendinden zayıf bir hayvanla güreş tuttuğunu görmesi görmesi durumunun rakiplerinden ve akranlarından iyi; aslan, kaplan vs. gibi güçlü hayvanlarla güreşmesi, halinin zayıflığına yorumlanır.
Güreşte yere yıkılmak hastalanmaya, bu rüyayı hasta bir kimse görürse iyileşmesine, Hasta bir kimse ile güreştiğini ve onu yendiğini görmek hastanın vefat etmesine, Müslüman olmayan biriyle güreşmek düşmana galip gelmeye işaret sayılır.
Bir kadının rüyada Rasülullah (s.a.v.)’in kendisiyle güreştiğini ve efendimizin kendisini yere yıktığını görmesi, o kadının kocasının ölmesine; kadının ise başka biriyle tekrar evlenmesine, tabir edilir.
Bir hayvanla güreştiğini ve onu öldürdüğünü görmek düşeceği bir sıkıntıdan kurtulmaya, Güreş bazen güç ve kas gücüne, kaba kuvvete; bir yerde güneş müsabakası olduğunu görmek orada kurulacak panayır vs. dolayısıyla canlılık ve hareketlilik olmasına yahut sevindirici bir durumun meydana çıkmasına delalet eder.
Rüyada bir çayırda bir pehlivanla güreşe tutuşmuş olduğunuzu görmek, is hayatınızda veya aile içindeki bazı problemleri çözmek için büyük bir mücadele içine gireceğinize, güresi kazanırsanız bu mücadelede sizin üstün geleceğinize, yenilirseniz her şeyi kaybedeceğinize yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir