Rüyada İbadet Görmek

Bu rüyalar daima iyiye yorulur. Rüyada ibadet ettiğini gören kişi sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulur. Rüyada ibadet ederken görmek, ailenin mutlu yaşamı olacağına işarettir. Eski durumundan daha iyi durumu gelir.

Caferi Sadık (r.a.) demiştir ki, ibadet rüyası, Allah’a muhabbet, doğru yola sülük, rızık ve mülk, müjde ve kurtuluş ve düşmana galibiyet işarettir.

Rüyada her ne suretle olursa olsun Allah için ibadet ettiğinizi görmeniz, hayatta er geç doğru yolu bularak saadete ve bahtiyarlığa ulaşacağınıza ve dini vecibeleri yerine getirdiğiniz takdirde ahrette de aziz olacağınıza yorulur.

Caiz olmayan bir şeye karşı ibadet ettiğinizi görmek, işlerinizin ters gideceğine ve Allah’ın gazabına uğrayacağınıza; ibadet edilmesi yasak edilmiş olan bir yerde ibadet ettiğinizi görmek, münafıklığa ve dedikoduya maruz kalarak manevi zararlara uğrayacağınıza delildir.

Bu rüyalar daima iyiye yorulur. Rüyada ibadet ettiğini gören kişi sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulur. Rüyada ibadet ederken görmek, ailenin mutlu yaşamı olacağına işarettir.

Eski durumundan daha iyi durumu gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir