Rüyada Kaburga kemiği Görmek

Rüyada kaburga kemikleri görmek, kadınlara delalet eder.
Kaburga kemikleri çadır, direkleri, örtülere veya ev ve onun müştemilatı yahut gemi ve onun kaburgaları gibi karnın ihtiva ettiği şeyleri korumaktadır.
Kaburga kemikleri gizli işlere, dokumacılık için gerekli aletlere yorumlanır.
Kaburga kemikleri, sineye çekilecek işkence meşakkat, lezzet ve azaptır.
Rüyada kemiklerinin deri altından dışarıya çıkmış olduklarını gören kimseye yapılacak işkence ve şiddetten korkulur.
Kaburga kemiklerinden birinde meydana gelen şeyin tabiri o şeyin kadınlarda meydana gelmesidir. Zira kadınlar kaburgadan yaratılmışlardır.
Rüyada kaburga kemiklerinin büyüklüğünü veya kemiklerin üzerinde et ‘ve derinin kalınlaştığını görse, rızka, şişmanlamaya ve hastalıktan şifa bulmaya işarettir.
Bazen. Bu rüyayı gören doğruluğuna inandığı hatalı bir iş yapar.
Bazen da kaburga kemikleri rütbe ve yaşta farklı dostluk, sevgi ve birbirlerine uygun olan aile ve akrabalarına işarettir.
Bilinen kabristanlar ve hak ve sabit olan bir iştir. Bundan dolayı, böyle bir yere nefsin iman etmesi için girdiğini gören kimse, girdiği o kabristandan iyilik ve. Hikmetle konuştuğunu ve tövbe ederek Hakka döndüğünü görse, hayırlı bir hizmete girer ve onda insaflı olarak hareket eder.
Rüyada kaburga kemiklerinin yok olduğunu gören kimse uyanıklık halinde aile yahut mal ve çocuktan kaburga kemiklerinin işaret ettiği kimseleri kaybolur

Bir Cevap Yazın