Rüyada Koç Görmek

Koç, şerefli ve saygın bir adamı işaret eder. Birçok koç beslemek, hasmını yeneceğine yorumlanır. Güç ve başarı simgesidir.
Bir kimse rüyada bir koçboynuzu aldığını görse, yüksek ve muteber bir adam, bir husustan kendisini meneder.
Bir koç kurban eden, büyük bir fenalığı önlemiş olur. Kirmaniye göre; rüyada koç görmek iri, kuvvetli ve iyi bir insanla tabir olunur. Bir koç bulduğunu veya kendisine verildiğini gören, öyle bir adamla arkadaş olur.
Koçun yününü aldığını gören kimse, şerefli bir adam tarafından servete sahip olur.
Koçun kuyruğunu aldığını gören kimse, şerefli bir adamın işine ve malına sahip olur ve ondan hayra erişir veya işin sonunda, o adama varis olur. Yahut o adamın kızını alır.
Koçunun boynuzlarını büyümüş ve uzamış görmek, rüya sahibinin iyi bir adam olduğuna delalet eder.
Eğer rüyada bir koç boğazlasa, büyük bir düşmanına galip gelir. Eğer hasta ise, hastalığından kurtulur. Bir koçu başına ve omzuna aldığını gören kimse, iri yarı bir adamın idaresini üzerine alır.
Bir koça bindiğini, dilediği gibi onu kullandığını ve o koçun da ona itaat ettiğini gören kimse, iri yarı bir adamı mağlup eder. Ve dilediği ve istediği bir şekilde onu kullanır. Eğer koç ona güçlük çıkarırsa, o kimse o adamı itaati altına alamaz.
Rüyada bir koçun boynuzlarını veya birisini kırdığını gören kimse, büyük bir kimseyi zayıf düşürür ve onun kuvvet ve kudretini kırar.
Rüyada bir koçla mücadele ettiğini gören kimse, kuvvetli bir adamla münakaşa eder ve bunlardan galip gelen uyanıkken galip gelir. Bir kimsenin rüyada bir koçunun öldüğünü görmesi, büyük bir adamın ölmesine yorumlanır.
Rüyada bir koç boğazladığını ve derisini yüzdüğünü gören kimse düşmanlarının malını alır. Eğer o koçun etinden yediyse düşmanının mallarını yer.
Kendisini b.ir koçun boynuzladığını gören kimseye bir eza ve cefa isabet eder.
Bir koçu pişirdiğini gören, hasta olur veya hükümet tarafından bir cezaya uğrar.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.