Rüyada Parmak Görmek

Eşe, çocuğa, hizmetçiye, dosta, arkadaşa, anneye, babaya, güç ve kuvvete, mal ve sanata, bineğe, beş vakit namaza; Parmak görmek kar ve kazan vasıtalarına, mal ve refaha, kuvvet bulmaya yahut yardım görmeye işlettir.
Parmağınızı kestiğinizi görmek, işlerinizin ters gideceğine ve bir yerden beklediğiniz parayı veya haberi daha bir müddet alamayacağınıza, Başparmağın kesilmesi yola gitmeye, şehadet parmağının kesilmesi namaza fazla önem vermemeye, orta parmağın kesilmesi mensubu bulunduğu cemiyetin topluluğun önderinin vefatına, yüzük parmağının kesilmesi mal israfı yahut telef olmasına, küçük parmağın kesilmesi torunun vefatına yorumlanır.
Parmaklarınızın küçülmüş olduğunu görmek, kendinize güveniniz artarak en olmayacak sandığınız işlere atılıp hepsinin üstesinden geleceğinize ve aşkta da başarılar kazanacağınıza işarettir.
Parmaklarınızın haddinden fazla uzamış ve incelmiş görmek, sevgilinizi elinizden almaya çalışan kötü niyetli insanları ortadan kaldırmaya muvaffak olacağınıza işaret sayılır.
Rüyada parmaklarınızın birer birer döküldüğünü görmek, en sevdiğiniz bir akrabanızı ebediyen kaybedeceğinize, parmağınızı emdiğinizi görmek, rızkınızın artacağına ve evinizde bolluk ve bereket olacağına, parmaklarınızın yandığını görmek, hayatınızın her safhasında hafif bir gerileme olacağına ve başarısızlıklarınızın elle tutulur bir hale geleceğine delildir.
Rüyada parmak, görenin, oğlu olacağına; parmağın yanması ise, günah ve suç işleyeceğine yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir