Rüyada Tarla Görmek

Rüyada görülen tarla veya çiftlik, çok hayırlı rızka işarettir.
Rüyada tarla görmek çok bol para kazandıracak, karlı işlere girileceğinin işaretidir
Rüyada tarla ekmek emeklerinin karşılığını alacak demektir.
Rızık ve hayra, ekim ve dikimi yapılan şeylere.
Tarla kişinin karısıdır. Tarlanın güzelliği eşin ve rızkın güzel olmasına, onda görülen eksiklikler kazanç ve geçimde görülen sıkıntılara delalet eder.
Yeşil ve meyve-sebze dolu tarlalar, bolluk ve bereketin simgesidir. Kuru veya terk edilmiş bir tarla fakirliğe işaret eder.
Boş bir tarla henüz ortaya çıkmamış bir iş, bir kısmettir. Yeşillerin bitmeye başladığı bir tarla bol para getirecek iş veya hazır paradır. Tarlayı eken, biçen kazanç sağlar.
Rüyada içi hayvan dolu bir tarla görmek, gerek özel ve gerekse iş hayatınızda birçok güçlüklerle mücadele etmek zorunda kalarak çok yorgun düşeceğinize yorumlanır.
Bir buğday tarlası, zenginliğe ve mesut günlere, arpa tarlası rızkınızın ve malınızın artacağına pamuk tarlası, bugünkü durumunuzu beğenmeyerek daha çok para kazanmak ve seviyenizi yükseltmek yollarım arayacağınıza yorumlanır.
Yonca tarlası tutumlu olmaya başlayarak para biriktireceğinize, tütün tarlası kendinizi avareliğin ve tembelliğin rehavetine kaptırarak işlerinizi yüzüstü bırakacağınıza, , mahsulü toplanmış boş bir tarla dileklerinizi gerçekleştirememenin üzüntüsü içinde kendinizi büyük bir kötümserliğe kaptıracağınıza işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir