Rüyada Taş Görmek

Rüyada taş görmek, düğün ya da nişan yapılacağına işaret eder.

Birisini taşladığınızı görmek, düşmanlarınızın tarafından yere vurulmak üzere izlenmekte olduğunuza delildir.

Taş bazen ölüme. Taş olduğunu görmek dinde bozukluğa ve katı kalpliliğe, felç olmaya yahut ölmeye. İnsanların üzerine taş yağdığını görmek katı kalpliliğe ve insanlara salınacak vergiye.

Taş satın aldığınızı görmek, paraya düşkünlüğünüz yüzünden şöhret ve itibarınızı tehlikeye sokacak hareketlerde bulunacağınıza işarettir.

Gökten düşen taşın parçalanarak bunların evlere dağılması umum musibete, küçük taşlan toplayıp bir yere yığdığınızı görmek, para biriktirmeye başlayarak kısa zamanda bir ev sahibi olacağınıza yorumlanır.

Bir taşın üzerine başka bir taş koyduğunu görmek; malınızı istemeden başka birine vereceğinize, ufak taşları gizlice toplayıp cebine koymak; başkalarının parasında gözünüz olduğuna işarettir.

Bir taş üstünde oturduğunuzu görmek, büyüklerinizden veya zengin dostlarınızdan beklediğiniz yardımı bugünler içinde fazlasıyla göreceğinize, gökten başınıza bir taş düştüğünü görmek, başınızdan bir kaza geçeceğine delalettir.

Yeşil ve diğer değerli taşlar güzel sanatlara, rızık ve geçime. Taşçı, takı kalplilerin başına, insanların büyüklerine yaklaşamaya delalet eder.

Tamamıyla taştan yapılmış bir kulübe içinde yalnızca oturduğunuzu görmek: Yalnızlık ve sıkıntı içinde geçen günlerinizin artık sonu geldiğine ve bundan böyle kendinizi hayatta yalnız hissetmeyeceğinize işarettir.

Kırdan topladığınız taşları şehre götürdüğünü görmek; haram kazanç sağlayacak bir işe gireceğinize yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir