Rüyada Yarasa Görmek

Rüyada yarasa görmek, hırsızlık gibi kötü bir işten dolayı gizlenmeye ve haberleri dinlemeye işarettir. Bazen de, nimetlerin elden gitmesine ve alışılmış şeylerden uzaklaşmaya, bazı kere de Sünnet-i Seniyyeyi icra etmeye ve delilleri açıklamaya işarettir.
Rüyada görülen yarasa, ibadet sahibi bir kimsedir. Yarasa, işsizlik tembellik ve korkunun gitmesine işarettir.
Rüyada yarasa görmek, gebe kadınlar için hayırdır.
Kara ve deniz yolcusu için yarasa iyi değildir. Yarasa girdiği görülen yerin harap olmasına işarettir.
Yarasa, ne yapacağını şaşırmış zalim bir adama işarettir.
Rüyada görülmesi hiç de olumlu yorumlanmayan bir hayvan olan yarasaları rüyasında gören kişi ya bir ölüm haberi ya da bir hastalık haberi alır.
Bir yere yarasanın girmesi oranın harap olmasına. Yarasa bazen ne yapacağını şaşırmış zalim bir adama yahut sihirbaz kadınlara delalet eder.
Rüyada yarasa görmek, kötü işlere atılmaya ve yaşamda kötü değişiklikler yapmaya yorumlanır. Beyaz yarasa ölüme yorulur.
Hedeflerinize ulaşmak için çok çalışsanız da, sonunda istediklerinizi elde edeceğinizi gösterir. Aynı zamanda tehlikeye işaret eder. Güçlük, sıkıntı, tatsız haberdir.
Yarasa görmek, sapıklığa, körlüğe işarettir. Yarasa kötü işlerin gizlice işlenmesi sebebiyle, o kötülüklerin duyulmasına da yorumlanır.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada yarasa görmek, aile hayatınızda bir geçimsizlik baş göstereceğine ve bundan büyük bir huzursuzluk duyacağınıza veya bir yakınızdan ihanet göreceğinize delildir.
Yarasa kuşu görmek zina mahsulü çocuğa, gizlice söz dinlemeye, hırsızlıktan dolayı gizlenmeye; alışılmış şeylerden uzaklaşmaya, nimetlerin elden gitmesine yorumlanır.

Bir Cevap Yazın