Rüyada Ceviz Görmek

Rüyada ceviz yemek para kazanmak demektir. Ceviz toplamak aile yaşantınızın mutlu olmasının belirtisidir.
Rüyada ceviz görmek, miras yoluyla elinize mal ve para geçeceğine, ceviz yediğinizi görmek, bir yakınınızın saldırısına uğrayarak manen çok sarsılacağınıza işaret eder.
Çürük ceviz birisinin sizi kandırılacağını, kötü ve açgözlü bir adamla karşılaşacağınıza yorulur.
Ceviz ağacı görmek, mühimce bir hastalığa tutulacağınıza veya sizi çok üzecek bir olayla karşılaşacağınıza, ağacından ceviz topladığınızı görmek, bir kadın vasıtasıyla servete kavuşacağınıza yorumlanır.
Ceviz koparmak mecburi bir seyahat nedeniyle sevdikleriniz ayrı kalacağınız anlamındadır. Ceviz ağacından düşmek ise başınız belaya girecek ancak kurtulacaksınız anlamına gelir.
Ceviz ağacından düşüp bir yerinizin kırıldığını görmek, başınızda büyük bir felâketin dolaşmakta olduğuna, bir ceviz ağacını kökünden söküp çıkardığınızı görmek, elinizden bir kaza çıkacağına ve bu yüzden mahkemelik olacağınıza yorumlanır.
Ceviz kırdığınızı görmek, hayatınızı kolaylıkla kazanmaya muvaffak olacağınıza ve çok rahat bir ömür süreceğinize delil sayılır.
Kurumuş ceviz ağacı para durumunuzun bozulacağını işaret eder. Ceviz ağacı yıkılırsa yakınlardan boyu uzun birisinin ölümünü haber verir.

Bir Cevap Yazın