Rüyada Elma Görmek

Rüyada elma görmek, evlada ve güzel yüzlülere işarettir. Elma, kişinin hizmeti ve arzu ettiği şeydir ki, tabir de bu istikamettedir.
Elma görmek ne şekilde olursa olsun, talihinizin her işte yaver gideceğini ifade eder. Ağaçta elma görmek, yakında tatlı haber alacağınıza, masa üzerinde elma görmek, sosyal hayattaki nüfus ve itibarınızın gittikçe artacağına, elma yemek hazır planlarınızın başarıya ulaşacağına işaret eder,
Mesela, rüya sahibi sultan olursa, gördüğü elma onun mülkü, tüccar olursa, ticaret ve kazancı, ziraatçı ise ziraatı ile yorum yapılır.
Rüyada elmalı pasta veya çörek yemek, bir yarışmada derece alacağınıza, rüyada elma almak karlı bir işe para yatıracağınıza işarettir.
Bazı yorumcular, tatlı elma helal rızık, ekşi elma haram rızıktır, demişlerdir.
Elma ağacı, insana yakın mümin bir kimsesidir. Bundan dolayı bir kimse elma ağacı ektiğini görse, bir yetimi terbiye eder. Elma yediğini gören, insanların baktığı bir malı yer. Elma topladığını gören övülmeye layık, şerefli ve aziz bir kimseden mala erişir. Bahar açmış elma ağaçları görmek tatlı ve mutlu rüyalarınıza hiçbir şeyden ve kimseden zarar görmeyeceğinize işarettir. Bir elma ağacının altında dinlendiklerini gören sevgililer ise mutlu bir evlilik yapacaklar ve sürekli mesut yaşayacaklar demektir.
Sayılı elma, sayılı paradır.
Mescitte elma kokladığını gören, evlenir. Tabir, kadın için de böyledir. Günah işlenen bir mecliste kadının elma kokladığını görmesi, halkın diline düşüp kötü şöhret kazanmasına yorumlanır.
Rüyada elma görmek, eğer rengi yeşil ise evlada, kırmızı ise bir büyük tarafından gelecek menfaate, eğer rengi beyaz ise ticaretten gelecek kara, sâri ve lezzeti de eksi ise, hastalığa ve kuvvetsizliğe işarettir.
Ağacından kırmızı bir elma koparıp yediğini görmek bir kız evladı olacağına delalet eder. Bir kadın, tanıyıp bildiği yerde elma yediğini görse, güzel bir çocuk doğurur.

Rüyada elmayı ısırmak, hayır ve ihsana, kazanca ve faydaya kavuşmaktır. Rüyasında bir elmayı ikiye böldüğünü görmek iki ortak veya kari ile koca arasında ayrılığa işarettir. Elma, dostlarla da yorumlanır. Bazı yorumcular, elma yediğini gören kimsenin bir düşmanı olur, derler, elma çok şehvete de yorumlanır. Ekşi elma dağınıklığa, zararlara, bağına çağırmaya, ekşi elma ağacı da yine bağırma ve feryada etmeye yorumlanır.
Rüyada kendisine bir eksi elmanın verildiğini görmek düşmanlığa, tatlı bir elmanın verildiğini görmek ise dostluğa yorumlanır.

Hayalleriniz gerçekleşecek. Elma barışın, bolluğun, bereketin ve paranın işaretçisidir. Elma yeşil, ham, ya da çürükse, gerçekleştirmek istediğiniz planlarınızı gerçekleştiremeyeceksiniz.
Hayalleriniz gerçekleşecek. Elma barışın, bolluğun, bereketin ve paranın işaretçisidir. Elma yeşil, ham, ya da çürükse, gerçekleştirmek istediğiniz planlarınızı gerçekleştiremeyeceksiniz.

Bir Cevap Yazın