Rüyada Erkek çocuk Görmek

Rüyada erkek bir çocuk görmek, güvenilir dostlara malik bulunduğunuza ve bütün hareketlerinizin herkes tarafından saygı ile karşılandığına işarettir aynı zaman da müjdedir.
Rüyada bir oğlan doğurduğunu gören kimse, üzüntü ve kedere düşer veya hastalığa yakalanır. Eğer kız doğurduğunu görse, kızda ferahlık bulunduğundan o kimse ferahlık ve sevince erişir ve kederden kurtulur.
Rüyada küçük bir oğlan çocuğunun sırtına yüklendiğini gören kimse, üzüntü ve kedere düşer.
Rüyada buluğ çağına ermiş çocuğu görmek, izzet ve kuvvete işarettir. Kur’an okumayı önceden bilen bir kimsenin rüyada okula giden bir çocuğu olduğunu görmesi, günahından tövbe etmesine işarettir.
Hamile olan bir kadın rüyada bir erkek çocuk doğurduğunu görse, o kadın kızla müjdelenir. Kız doğurduğunu görse, oğlan çocuğu ile müjdelenir.
Bazı tabirciler, rüyada evlenmeksizin küçük bir çocuğu olduğunu gören kimsenin, dünyada erişeceği ilerlemeye, sıhhat, emniyet ve izzete işarettir.
Küçük çocuklar, küçük ve basit üzüntülere işarettir. Kucağında bağıran çağıran bir çocuğun bulunduğunu gören kimsenin, ud çalacağına işarettir.
Bazı tabirciler, oğlan çocuklarını görmek, mal, hanim ve birbiri ardınca çıkacak çok hayra işarettir.
Bakınız; Çocuk.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.