Rüyada Öpmek Görmek

Rüyada öpmek, ihtiyaçları gidermeye ve düşmana galip gelmeye istediklerinizi gerçekleştirmeye delalet eder.
Rüyada bir adamı öptüğünü veya onunla sarmaş dolaş olduğunu ya da şehvetle onunla yattığını gören kimse, amacına erişir.
Eğer şehvetten dolayı öperse, öpen öpülenden yardım görür veya ilim öğrenir ya da bilinen bir şeye erişir. Şehvetsiz olarak birini öpmek, öpülen kimseye yardım ve iyilikte bulunmaya, ona hayır ve menfaati olmaya yorumlanır. Kendi çocuğunu büyük istek ve özlemle öpmek, bu çocuktan yahut onun annesinden hayra, mala, iyilik ve sevince ulaşmaya işarettir.
Bir kimse rüyada bir çocuğu öptüğünü görse, o kimse ile o çocuğun arasında ve babası ile de dostluk ve sevgi olacağına yorumlanır.
Bir kimse rüyada çocuğun kendi anne ve babasını öpmesi, ondan görülecek yardım ve iyiliğe yorumlanır.
Rüyada biri tarafından gözlerinden öpülmek evlenmeye. Rüyada sevdiği birisinin ağzından öpmek, eline geçecek paraya, yanağından öpmek de kazanacağı paralara yorumlanır.
Makam ve mevki sahibi birini öpmek o makam geçmeye, onlar tarafından öpülmek, o cihetten gelecek hayra, biri tarafından gözlerinden öpülmek evlenmeye, sadece bir gözünün öpülmesi haram bir şeye aracılık etmeye, Bir âlimin birini öpmesi öpülenin Kur’an okumasına yahut dünyalık elde etmesine, Hasta kimsenin bir ölüyü öpmesi vefat etmesine yorumlanır.
Yaşlı bir kadını öpmek bir sözden dolayı özür dilemeye, bir kadını öpmek sevdiği kimseden ilgi görmeye veya gelecek selâma, yorumlanır. Gençleri öpmek, kadehe yorumlanır.
Sevgilisini öpen kişi sevgilisinden haber alır. Rüyada tanımadığı kadını öpmek hemen ani kararla evlenmek demektir.

Rüyada âlimin birini öpmesi öpülenin Kur’an okumasına yahut o şahıs dünyayı seviyorsa, dünyanın ona yönelmesine yorumlanır.
Süslü bir kadını öptüğünü veya kucakladığını gören, dul bir kadınla evlenir, onun mal ve çocuğu ile istifade eder ve o şefte hayra kavuşur Bir kadını öpmek, sevdiği birisi tarafından gösterilecek teveccühe veya gönderilecek selama yorumlanır.
Rüyada tanıdığı bir ölüyü öptüğünü gören kimse, o ölünün terk etmiş olduğu ilim ve eserleriyle veya malıyla yahut salığı zamanında yaptığı bir işi ile faydalanır, o ölüye dua ve hayır yapmak suretiyle de faydalı olur.
Rüyada tanımadığı bir ölüyü öptüğünü gören kimseye, ümit etmediği bir yerden eline mal geçer. Eğer tanıdığı bir ölü, o kimseyi öpse, o ölüden veya onun hayatta bulunan akrabalarından bir hayra erişir. Bir ölüyü öptüğünü görmek, o ölünün malından faydalanmaya delalet eder yorumlanır:
Rüyada tanıdığı veya tanımadığı bir ölüyü şehvetle öptüğünü gören kimse, hacet ve isteğine kavuşur. Hasta olan bir kimse rüyada bir ölüyü öptüğünü görse, o hastanın öleceğine işarettir.
Değerli bir taşı öpen kişi maddi şeylere aşırı önem veriyor demektir.

Bir Cevap Yazın