Rüyada Tandır Görmek

Tandır görmek her suretle hayırlıdır, evinize hayırlı bir misafir geleceğine veya ticaret işlerinizin düzelerek kârınızın artacağına yorumlanır, ,
Kış vakti evinde tandır yaktığını gören. Mal ve mülk sahibi olur ve ömür boyu rahat eder. Yaz günü tandır görmek, kedere kısmetlerinizin kapanacağına ve bütün işlerinizin ters gideceğine işarettir.
Birçok dostunuzla bir tandır etrafında toplanıp sohbet ettiğinizi görmek: Hayatta kendinize gaye edindiğiniz bütün ideallerinizi bir gün tahakkuk ettireceğinize işarettir.
İnsan kendi evindeki tandırını yıkılmış veya viran görürse, şerre uğrar. Tandırla ekmek pişirip, yiyen kimsenin rızkı artar.
Tandıra girerek ısındığınızı görmek, dostlarınızın ve sizi sevenlerin artacağına ve mala, paraya kavuşacağınıza
Evine bir tandır yaptığını gören, bir işe girer, tüccar ve esnaf ise karı artar, bekârsa evlenir, fakir ise geçimi bollaşır, zengin ise malı, mülkü daha da artar.
Tandırın birçok çeşitleri olduğu için bunların hepsi ayrı ayrı yorumlanır. Kebap ve yemek tandırı hapse delalet eder. Rüyayı gören sıkıntıda işe bu sıkıntısından kurtulur.
Çarşı tandırı görmek, herkesin kendisine başvurarak akıl danışmalarına ve onların zorluklarını çözdüğüne ve sıkıntıya işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir